Dacă aveți intenția de a vă înscrie copilul la Monterra, vă invităm să completați formularul de mai jos.

După completare, veți fi contactat în termen de 2 zile lucrătoare de către un reprezentant Monterra, fie telefonic, fie pe email.

Înscrierile la Grădinița Monterra sunt deschise pe tot parcursul anului, în limita locurilor disponibile.

Pentru Școala Monterra, există o primă perioadă de inscriere, rezervată părinților Monterra, în intervalul 1-15 martie. Începand cu 16 martie, înscrierile sunt deschise și către părinții din exterior, pentru anul școlar ce începe în septembrie.

Au prioritate la înscriere, în ordine: copiii care au frecventat Grădinița Monterra, copiii care au frați/surori la Școala si Grădinița Monterra, copiii care au frecventat o grădiniță/școală Montessori, copiii din afara sistemului Montessori.